Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Poslední letní prázdinový víkend roku 2011 bude opět patřit turnaji Orlík CUP!
Ve dnech 27. a 28. sprna 2011 je uskuteční již 16. ročník turnaje Orlík CUP. Zde jsou podrobné informace o turnaji:

Propozice:

Turnaje se zúčastní 12 mužstev. Hrát se bude systémem 4 skupin po 3 týmech z nichž vyjdou 2 mužstva (z každé skupiny). Z postupujích týmů ze základních skupin A a D vznikne čtvrtfinálová skupina E a ze základních skupin B a C znikne skupina F. V základních i čtvrtfinálových skupinách se hraje systémem „každý s každým". Vzájemný výsledek postoupivších mužstev ze základní skupiny se započítává do skupiny čtvrtfinálové. Ze skupin E a F vzejdou dvojice pro semifinále a zápasy o umístění. Při shodném bodovém zisku ve skupinách rozhoduje o lepším umístění vzájemný zápas, poté skóre (změna systému turnaje vyhrazena).

Hrací doba zápasů je 2x 10 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. V semifinále a finále se při remíze odehraje 5minutové prodloužení, dále tři série nájezdů popř. další nájezdy systémem náhlá smrt.

Vzhledem k velkému počtu utkání a časové tísni žádáme mužstva o včasné nástupy k jednotlivým utkáním. Žádná čekací doba se nebude tolerovat. Za nenastoupení k utkání bude následovat kontumace v poměru 3:0 pro soupeře.

Každý tým je povinnen před začátkem svého zápasu dodat rozhodčím jeden míček.

Povinná výstroj - při dohodě mužstev a rozhodčích nebudou povinné ochranné přilby, zejména z důvodů příliš vysokých teplot. Zástupci mužstev a rozhodčí toto uvedou písemně do zápisu o utkání.
Ostatní výstroj (rukavice, chrániče holení, vhodná obuv) zůstává povinná podle platných pravidel hokejbalu.
Hráči mladší 18 let se mohou zúčastnit turnaje pouze s písemným souhlasem rodičů! U kmenových hráčů týmů stačí platné tzv. „ostaršení" z minulé hokejbalové sezóny.

Tresty - pokud hráč obdrží v utkání trest do konce utkání, nesmí nastoupit v příštím utkání turnaje. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit hráče z turnaje v případě zvlášť hrubého faulu, nevhodného chování, a to i v areálu hřiště, apod.

Doplněk k pravidlům
Počet hráčů k utkání: turnaj se hraje systémem 5+1, tento počet je zároveň minimálním počtem k zahájení utkání.
Prodloužení: utkání se prodlužuje pouze v semifinále a finále. V ostatních zápasech hraných do rozhodnutí následují ihned po nerozhodném výsledku nájezdy v sérii po třech.

Startovné:
Startovné je 1200 Kč na tým + 500 Kč herní jistota (bude vrácena po odehrání všech utkání týmu).

Kontakt:
Zájemci můžou kontaktovat našeho vedoucího Lukáše Dodoka:
tel.: 608 067 131
e-mail: lukas.dodok@seznam.cz

nebo Martina Píchu
tel.: 605 885 861
e-mail: despyho@gmail.com

Přihlášená mužstva:
HBC Orlík
HBC Skullhunters
Azyl Vosy Liberec
HSÚ Koliba Ústí nad Labem "A"
HSÚ Koliba Ústí nad Labem "B"
Black&White Děčín
Sharks
SK Dubí
Lions Teplice
HBC Kings Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina
HBC Pozdní sběr


Prosíme přihlášené účastníky aby zaplatili startovné + finanční jistotu do 15. 7. 2010, nejlépe převodem na náš účet: 3439178001/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte název týmu).
10.08.2011 10:17:20
despyho
HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one