Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Jako každý rok, zakončíme i letošní letní prázdny tradičním turnajem, který pořádá náš tým HBC Orlík. Ten letošní se uskuteční ve dnech 29.–30. 8. 2015 na hřišti ve Všebořicích. Zde jsou podrobné informace o turnaji:
 
Propozice:
Turnaje se zúčastní 12 mužstev. Hrát se bude systémem 4 skupin po 3 týmech z nichž vyjdou 2 mužstva (z každé skupiny). Z postupujích týmů ze základních skupin A a D vznikne čtvrtfinálová skupina E, a ze základních skupin B a C znikne skupina F. V základních i čtvrtfinálových skupinách se hraje systémem každý s každým. Vzájemný výsledek postoupivších mužstev ze základní skupiny se započítává do skupiny čtvrtfinálové. Ze skupin E a F vzejdou dvojice pro semifinále a zápasy o umístění. Při shodném bodovém zisku ve skupinách rozhoduje o lepším umístění vzájemný zápas, poté skóre (změna systému turnaje vyhrazena).
 
Hrací doba zápasů je 2x 10 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. V semifinále a finále se při remíze odehraje 5minutové prodloužení, dále tři série nájezdů popř. další nájezdy systémem náhlá smrt.
 
Vzhledem k velkému počtu utkání a časové tísni žádáme mužstva o včasné nástupy k jednotlivým utkáním. Žádná čekací doba se nebude tolerovat. Za nenastoupení k utkání bude následovat kontumace v poměru 3:0 pro soupeře.
 
Každý tým je povinnen před začátkem svého zápasu dodat rozhodčím jeden míček.
 
Povinná výstroj
Při dohodě mužstev a rozhodčích nebudou povinné ochranné přilby (zejména z důvodu příliš vysokých teplot). Zástupci mužstev a rozhodčí toto uvedou písemně do zápisu o utkání.
Ostatní výstroj (rukavice, chrániče holení, vhodná obuv) zůstává povinná podle platných pravidel hokejbalu.
Hráči mladší 18 let se mohou zúčastnit turnaje pouze s písemným souhlasem rodičů! U kmenových hráčů týmů stačí platné tzv. ostaršení z minulé hokejbalové sezóny.
 
Tresty
Pokud hráč obdrží v utkání trest do konce utkání, nesmí nastoupit v příštím utkání turnaje. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit hráče z turnaje v případě zvlášť hrubého faulu, nevhodného chování, a to i v areálu hřiště, apod.
 
Doplněk k pravidlům
Počet hráčů k utkání: turnaj se hraje systémem 5+1, tento počet je zároveň minimálním počtem k zahájení utkání.
Prodloužení: utkání se prodlužuje pouze v semifinále a finále. V ostatních zápasech hraných do rozhodnutí následují ihned po nerozhodném výsledku nájezdy v sérii po třech.
 
Startovné:
Startovné je 1200 kč na tým + 500 kč herní jistota (bude vrácena po odehrání všech utkání týmu).
 
Kontakt:
Zájemci můžou kontaktovat našeho vedoucího Lukáše Dodoka:
Tel.: 608 067 131
E-mail: lukas.dodok@seznam.cz
 
Nebo Martina Píchu
Tel.: 605 885 861
E-mail: despyho@gmail.com
 
Přihlášená mužstva:
Hbc Orlík Ústí nad Labem
Tygři Děčín (DC)

B&W Děčín
Lions Teplice
HbC Desperados (ÚL)
Sanka Team
HbC Old Wings
HbC Aperam
 
 
 
Prosíme přihlášené účastníky aby zaplatili startovné + finanční jistotu do 31. 7. 2015, nejlépe převodem na náš účet: 3439178001/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte název týmu).
20.08.2015 10:32:25
despyho
HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one