Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Po nucené roční pauze pořádá náš tým další ročník Orlík CUPu, který se uskuteční o víkendu 25.–26. 8. 2018 opět na hřišti ve Všebořicích. Zde jsou podrobné informace o turnaji:
 
Propozice:
Turnaje se zúčastní 12 mužstev. Hrát se bude systémem 4 skupin po 3 týmech z nichž vyjdou 2 mužstva (z každé skupiny). Z postupujích týmů ze základních skupin A a D vznikne čtvrtfinálová skupina E, a ze základních skupin B a C znikne skupina F. V základních i čtvrtfinálových skupinách se hraje systémem každý s každým. Vzájemný výsledek postoupivších mužstev ze základní skupiny se započítává do skupiny čtvrtfinálové. Ze skupin E a F vzejdou dvojice pro semifinále a zápasy o umístění. Při shodném bodovém zisku ve skupinách rozhoduje o lepším umístění vzájemný zápas, poté skóre .
Vzhledem k trvalému poklesu počtu zúčastněných mužstev se dá předpokládat změna systému turnaje. Kvůli tomu jsme museli zvýšit startovné (viz. níže).
 
Hrací doba zápasů je 2x 10 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. V semifinále a finále se při remíze odehraje 5minutové prodloužení, dále tři série nájezdů popř. další nájezdy systémem náhlá smrt.
 
Vzhledem k velkému počtu utkání a časové tísni žádáme mužstva o včasné nástupy k jednotlivým utkáním. Žádná čekací doba se nebude tolerovat. Za nenastoupení k utkání bude následovat kontumace v poměru 3:0 pro soupeře.
 
Každý tým je povinnen před začátkem svého zápasu dodat rozhodčím jeden míček.
 
Povinná výstroj
Při dohodě mužstev a rozhodčích nebudou povinné ochranné přilby (zejména z důvodu příliš vysokých teplot). Zástupci mužstev a rozhodčí toto uvedou písemně do zápisu o utkání.
Ostatní výstroj (rukavice, chrániče holení, vhodná obuv) zůstává povinná podle platných pravidel hokejbalu.
Hráči mladší 18 let se mohou zúčastnit turnaje pouze s písemným souhlasem rodičů! U kmenových hráčů týmů stačí platné tzv. ostaršení z minulé hokejbalové sezóny.
 
Tresty
Pokud hráč obdrží v utkání trest do konce utkání, nesmí nastoupit v příštím utkání turnaje. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit hráče z turnaje v případě zvlášť hrubého faulu, nevhodného chování, a to i v areálu hřiště, apod.
 
Doplněk k pravidlům
Počet hráčů k utkání: turnaj se hraje systémem 5+1, tento počet je zároveň minimálním počtem k zahájení utkání.
Prodloužení: utkání se prodlužuje pouze v semifinále a finále. V ostatních zápasech hraných do rozhodnutí následují ihned po nerozhodném výsledku nájezdy v sérii po třech.
 
Startovné:
Startovné je 1400 Kč na tým + 500 kč herní jistota (bude vrácena po odehrání všech utkání týmu).
 
Kontakt:
Zájemci můžou kontaktovat našeho vedoucího Lukáše Dodoka:
Tel.: 608 067 131
E-mail: lukas.dodok@seznam.cz
 
Nebo Martina Píchu
Tel.: 605 885 861
E-mail: despyho@gmail.com
 
Přihlášená mužstva:
Hbc Orlík Ústí nad Labem
Devils Děčín
Hbc Swag Team
Hbc Panthers Kadaň
Hbc KONE Ustí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem
Aperam
HBC Rondo Teplice
BERTE PROSÍM NA VĚDOMÍ, ŽE VZHLEDEM K PROBÍHAJÍCÍM STAVEBNÍM ÚPRAVÁM KOLEM HŘIŠTĚ MŮŽE BÝT OMEZEN DOSTUPNÝ PROSTOR A POHYB KOLEM NĚJ. Situace se bude odvíjet podle aktuálního fáze stavby během turnaje. 
 
 
Prosíme přihlášené účastníky aby zaplatili startovné + finanční jistotu do 31. 7. 2018, nejlépe převodem na náš účet: 1613719063/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte název týmu).
23.07.2018 21:02:16
despyho
HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one