Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Letošní ročník Orlík CUPu, se uskuteční o víkendu 24.–25. 8. 2019 opět na hřišti ve Všebořicích. Zde jsou podrobné informace o turnaji:
 
Propozice:
Turnaje se zúčastní 12 mužstev. Hrát se bude systémem 4 skupin po 3 týmech z nichž vyjdou 2 mužstva (z každé skupiny). Z postupujích týmů ze základních skupin A a D vznikne čtvrtfinálová skupina E, a ze základních skupin B a C znikne skupina F. V základních i čtvrtfinálových skupinách se hraje systémem každý s každým. Vzájemný výsledek postoupivších mužstev ze základní skupiny se započítává do skupiny čtvrtfinálové. Ze skupin E a F vzejdou dvojice pro semifinále a zápasy o umístění. Při shodném bodovém zisku ve skupinách rozhoduje o lepším umístění vzájemný zápas, poté skóre .
Vzhledem k trvalému poklesu počtu zúčastněných mužstev se dá předpokládat změna systému turnaje. Kvůli tomu jsme museli už loni zvýšit startovné (viz. níže).
 
Hrací doba zápasů je 2x 10 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. V semifinále a finále se při remíze odehraje 5minutové prodloužení, dále tři série nájezdů popř. další nájezdy systémem náhlá smrt.
 
Vzhledem k velkému počtu utkání a časové tísni žádáme mužstva o včasné nástupy k jednotlivým utkáním. Žádná čekací doba se nebude tolerovat. Za nenastoupení k utkání bude následovat kontumace v poměru 3:0 pro soupeře.
 
Každý tým je povinnen před začátkem svého zápasu dodat rozhodčím jeden míček.
 
Povinná výstroj
Při dohodě mužstev a rozhodčích nebudou povinné ochranné přilby (zejména z důvodu příliš vysokých teplot). Zástupci mužstev a rozhodčí toto uvedou písemně do zápisu o utkání.
Ostatní výstroj (rukavice, chrániče holení, vhodná obuv) zůstává povinná podle platných pravidel hokejbalu.
Hráči mladší 18 let se mohou zúčastnit turnaje pouze s písemným souhlasem rodičů! U kmenových hráčů týmů stačí platné tzv. ostaršení z minulé hokejbalové sezóny.
 
Tresty
Pokud hráč obdrží v utkání trest do konce utkání, nesmí nastoupit v příštím utkání turnaje. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit hráče z turnaje v případě zvlášť hrubého faulu, nevhodného chování, a to i v areálu hřiště, apod.
 
Doplněk k pravidlům
Počet hráčů k utkání: turnaj se hraje systémem 5+1, tento počet je zároveň minimálním počtem k zahájení utkání.
Prodloužení: utkání se prodlužuje pouze v semifinále a finále. V ostatních zápasech hraných do rozhodnutí následují ihned po nerozhodném výsledku nájezdy v sérii po třech.
 
Startovné:
Startovné je 1400 Kč na tým + 500 kč herní jistota (bude vrácena po odehrání všech utkání týmu).
 
Kontakt:
Zájemci můžou kontaktovat našeho vedoucího Lukáše Dodoka:
Tel.: 608 067 131
E-mail: lukas.dodok@seznam.cz
 
Nebo Martina Píchu
Tel.: 605 885 861
E-mail: despyho@gmail.com

Facebooková skupina je tady ->
https://www.facebook.com/groups/2349973881994135/
 
Prosíme přihlášené účastníky aby zaplatili startovné + finanční jistotu do 31. 7. 2019, nejlépe převodem na náš účet: 1613719063/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte název týmu).

Přihlášená mužstva:
Hbc Orlík Ústí nad Labem
HbC 74

Hbc KONE Ústí nad Labem
Hbc SWAG Team

HbC Devils Děčín
HBC DDM Děčín
HBC Ohio

 
04.07.2019 10:12:50
despyho
HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one