Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Konečené pořadí na turnaji
1. HBC Orlík
2. HSÚ Koliba
3. SK Dubí
4. HBC Lions Teplice
5. HBC Greenwood
6. Black&White Děčín
7. HBC Kings Teplice
8. HBC Vulkano Dobětice
9. HBC Skullhunters
10. Doksy

Výsledky zápasů (zbylé výsledky budou ještě doplněny):


HBC Greenwood : HBC Kings Teplice
2:1
Goly a asistence
0:47 Ladra (Bořuta), 8:16 Ptáček – 3:26 Koutný
Vyloučení
Bořuta (green), Bezděkovský 1+6 (green) – Thorand, Voráček


HBC Skullhunters : Black&White
1:1
Goly a asistence
3:10 Obdržálek (Jíra) – 2:29 Pilař (Svoboda)
Vyloučení
8:50 Obdržálek (skull)

HBC Orlík : HBC Doksy
7:0
Goly a asistence
1:45 Štoček M. (Dodok), 2:20 Tůma J. (Jedlička), 4:25 Štoček M. (Dodok, Štoček J.), 12:33 Jedlička (Turek), 12:42 Jedlička (Tůma J.), 17:51 Křesťan (Hajný), 18:50 Dodok (Štoček J.)



HSÚ Koliba : Vulkano Dobětice
4:1
Goly a asistence
3:15 Slavík (Schwarzjirgr), 7:22 Prokeš (Schwarzjirgr), 8:40 Prachař (Schwarzjirgr, Prokeš), 18:50 Schwarzjigr (Slavík) – 18:23 Jinek (Szabo)
Vyloučení
9:04 Vitko, 12:28 Čejka (ob Koliba)


Kings Teplice : Lions Teplice
0:1
Goly a asistence
9:26 Kůs
Vyloučení
4:58 Voráček (Kings) – 3:23 Výrava (Lions)


Dubí : Black&White
4 : 0
Goly a asistence
1:13 Fiala, 2:05 Fiala, 14:57 Bím, 19:14 Bím (Fiala)
Vyloučení
15:14 Turek (Dubí) – 15:44 Baxa (BW)


Greenwood : HBC Orlík
1:3
Goly a asistence
0:11 Bezděkovský (Bér) – 13:49 Štoček M. (Štoček J), 16:44 Štoček J. (Štoček M.), 17:48 Jedlička (Tůma P.)
Vyloučení
9:53 Karásek


Koliba : Skullhunters
2:0
Goly a asistence
10:53 Schwarzjirgr (Slavík), 18:12 Vitek
Vyloučení
13:07 Schwarzjirgr (koliba), 19:29 Prokeš (koliba) – 13:58 Jíra (skull)


Lions : Doksy
8:0
Goly a asistence
1:56 Kopenec, 2:44 Kůs (Pavlíček, Anft), 4:43 Pavlíček (Tancoš), 6:58 Výrava (Kopenec), 12:24 Kopenec (Anft), 14:45 Výrava (Kopenec, Anft), 16:43 Anft (Tancoš, Výrava), 19:41 Kůs (Výrava)
Vylouření
9:20 Pavlíček


Vulkano : Dubí
3:4
Goly a asistence
2:41 Humhal (Jínek), 9:55 Szabo (Jínek), 13:11 Jínek (Lhotský) – 0:06 Šindelář(Bím), 9:16 Bím (Fiala), 12:47 Skala, 14:50 Belorodjanin (Skala)
Vyloučení
5:58 Hanusek (Vulkano), 7:22 Hanusek 1+6 + OK (vulkano), 8:56 Lhotský (vulkano) – 12:15 Zahradník


HBC Orlík : Kings Teplice
5:5
Goly a asistence
1:47 Štoček (Dodok), 2:54 Jedlička (Tůma P.), 3:16 Štoček M., 13:05 Tůma J. (Štoček J.), 13:31 Štoček J. (Dodok) – 1:05 Voráček (Gutwald), 1:13 Loužil (Thorand), 7:28 Koutný (Loužil), 18:08 Loužil (Čermák), 19:14 Meško
Vyloučení
5:26 Štoček M. (orlík), 6:24 Hajný (orlík), 8:22 Štoček M. (orlík) – 5:26 Gutwald (Kings), 6:24 Voráček (kings)


Black&White : Koliba
3:3
Goly a asistence
1:00 Blažek (Pilař K.), 8:15 Pilař L., 10:45 Blažek (Pilař K., Baxa) – 1:28 Schwarzjirg (Prokeš), 16:11 Schwarzjirg (Prokeš), 18:07 Prokeš (Schwarzjirg)
Vyloučení
11:09 Kubín (BW), 14:38 Pilař K. (BW) – 10:00 Vojtíšek (Koliba), 18:50 Basík (koliba)



Greenwood : Lions Teplice
0:2
Goly a asistence
3:55 Polehňák (Tacoš, Pavlíček), 5:07 Tancoš (Polehňák)
Vyloučení
8:48 Bořuta (greenwood), 18:41 Bořuta (greenwood) – 8:48 Tancoš (lions)


Skullhunters : Dubí
1:1
Branky a asistence
19:11 Mrštík V., Mrštík M. – 3:09 (Klíma)
Vyloučení
16:48 Klíma


Kings Teplice : Doksy
8:0
Goly a asistence
1:41 Voráček (Kettner), 2:08 Loužil (Čermák), 5:05 Thorand, 8:31 Loužil (Volšanský), 10:37 Voráček, 16:35 Gutwald, 18:28 Gutwald (Čermák), 19:26 Loužil (Voráček)
Vyloučení
6:11 Volšanský (kings) – 2:23 Landa (doksy), 6:57 Khak (doksy), 2:31 Khak (doksy)


Vulkano : Black&White
1:7
Goly a asistence
19:28 Humhal – 2:13 Pilař L. (Šittich), 4:26 Svoboda (Baxa, Votrubec), 8:37 Baxa (Svoboda, Pilař K.), 14:38 Kubín, 15:33 Svoboda (Baxa), 18:10 Baxa (Kubín), 19:52 Kubín (Baxa)
Vyloučení
13:50 Hanusek (vulkano) – 7:22 Svoboda (BW), 13:50 Baxa (BW)


Dubí : Koliba
0:2
Goly a asistence
5:08 Prokeš (Tesař), Prokeš (Vítko)
Vyloučení
2:03 Papík (Dubí), 7:15 Belobodanin (Dubí), 8:21 Turek (Dubí), 13:48 Kalina (Dubí), 5:52 Brůha (Dubí) – 2:46 Schwarzjirg (Koliba), 5:15 Čejka (Koliba), 8:21 Vitko (Koliba)


HBC Orlík : Lions Teplice
4:0
Goly a asistence
4:50 Tůma P. (Karásek, Dodok), 5:30 Tůma J. (Jedlička), 7:54 Tůma P. (Jedlička), 18:57 Štoček M. (Stummer)
Vyloučení
11:59 Štoček M. (Orlík), 19:46 Dodok (Orlík) – 3:10 Kůs (Lions), 3:38 Výrava (Lions), 3:58 Živný (Lions), 7:38 Ouřada (Lions)


Vulkano : Skullhunters
3:2
Goly a asistence
3:08 Hummal, 13:44 Hanusek (Hummal), 18:33 Šťastný (Hanusek) – 4:34 Tomeš (Cigler J.), 7:25 Cigler (Mrštík Mar.)
Vyloučení
7:11 Hummal (Vulkano), 13:54 Hanusek (Vulkano) – 12:22 Mrštík Mar. (Skullhunters)


Black&White : Lions
2:3
Goly a asistence
4:52 Pilař K. (Blažek), 17:35 Pilař K. (Baxa) – 4:39 Kůs (Polehňák, Anft), 11:23 Pavlíček, 18:21 Tancoš (Polehňák)
Vyloučení
1:26 Ouřada (Lions), 11:52 Pavlíček (Lions), 18:26 Výrava (Lions)


Greenwwod : Dubí
3:5
Goly a asistence
3:12 Štoček M. (Humhal), 11:42 Humhal (Štoček M.), 18:26 Štoček J. (Humhal) – 5:17 Fabian (Štěpansky), 6:46 Fabian (Bím), 7:54 Fabian (Fiala), 12:16 Bím (Fabian), 19:19 Bím (Eichler)
Vyloučení
4:00 Humhal (Greenwood), 9:32 Humhal (Greenwood) – 1:56 Zikmund (Dubí), 10:53 Zikmund (Dubí), 16:39 Papík (Dubí)
23.09.2010 00:25:25
despyho
HBC ORLÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one